Замовте установку автополива в студії ландшафтного дизайну Зелений Шлях

Доглянута ділянка з зеленим газоном виглядає красиво завжди і всюди. У будинку з присадибною територією це головний елемент ландшафтного дизайну. Саме покриття формує перше враження про ділянку в цілому. Тому важливо доглядати за газоном, щоб він завжди був густим і зеленим. Для цього за рослинами необхідно доглядати. Якщо не давати їм вологу, вони швидко зів'януть і пожовтіє.

Поливати галявину і приватний сад можна вручну, однак це вимагає часу і систематичного підходу. Якщо у вас немає зайвого години-двох кожен день, має сенс задуматися над автоматизацією цього процесу. З цим завданням справляється автополив - система зволоження грунту на присадибній ділянці.

Ми можемо встановити систему поливу на ділянці будь-якої площі. Вона буде працювати автономно в автоматичному режимі, позбавляючи вас від необхідності самостійно зволожувати грунт. Системи автополиву - один з головних напрямків нашої роботи.

Розрахунок вартості

Щоб довідатися про ціни Зелений Шлях, залиште замовлення. Також ви можете зателефонувати нам і описати завдання, яке необхідно вирішити. Наш менеджер сам вважатиме приблизний кошторис і назве вам передбачувану вартість роботи.

Точну ціну роботи ми називаємо після створення попереднього проекту. Клієнт докладно описує завдання, називає конфігурацію об'єкта, і інші важливі дані. Ми обробляємо отриману інформацію, вважаємо точний кошторис і відправляємо її клієнтові. Потім складаємо і підписуємо договір, після чого починаємо роботу над проектом.

Автополив від компанії Зелений Шлях

Щоб автополив працював ефективно, необхідно зробити індивідуальний проект. При цьому враховуються площа ділянки, тип рослин, зональність, кількість затінених ділянок і рівень природних опадів. Ми враховуємо всі ці фактори і професійно підходимо до справи, тому реалізовані нами системи поливу працюють правильно і ефективно.

Ціна крапельного поливу в Києві залежить від типу рослин, площі ділянки і інших важливих чинників. Тому ми називаємо точну вартість тільки після виїзду на об'єкт. Щоб дізнатися приблизну вартість, зателефонуйте і проконсультуйтеся з нашим менеджером.

Як працює система автополиву

Типова система автополиву складається з наступних компонентний:

- Електромагнітні клапани

- Контролер

- Дождеватель води

- Дистанційний пульт управління

- Датчик погоди.

За допомогою контролера налаштовується періодичність і сила поливу на різних ділянках. Електромагнітні клапани по черзі включаються і запускають дощовики, які подають воду. Якщо пішов дощ, датчик погоди подає сигнал на контролер, і полив тимчасово припиняється.

×
Замовити дзвінок
×
Купити в один клік