Студія ландшафтного дизайну Зелений Шлях

Ландшафтна студія СЛД Зелений Шлях в Києві пропонує повний спектр послуг і робіт, починаючи від планування території до створення штучних водойм та водоспадів. Повний спектр послуг включає в себе наступні позиції:

- Проектування (дендроплан, генеральний план, автополив, 2D і 3D-візуалізація, посадкове креслення); Система автоматичного поливу; Посівні газони; Рулонні газони; Благоустрій та озеленення; Декоративні водоспади та водойми; Догляд за рослинами, топіарне стрижка, поставка і посадка рослин; Альпінарії, кам'янисті гірки, японські сади, рокарії; Ландшафтне освітлення та інші види робіт.

Вартість реалізації проектів залежить від обсягу та складності робіт. На кожній дільниці ці критерії різні, тому ми не можемо назвати орієнтовні ціни без інформації про вашому об'єкті.

Фото галерея

Вартість послуг СЛД Зелений Шлях

Щоб довідатися про ціни "СЛД Зелений Шлях", залиште замовлення. Також ви можете зателефонувати нам і описати завдання, яке необхідно вирішити. Наш менеджер сам вважатиме приблизний кошторис і назве вам передбачувану вартість роботи.
 
 
Точну ціну роботи ми називаємо після створення попереднього проекту. Клієнт докладно описує завдання, називає конфігурацію об'єкта, і інші важливі дані. Ми обробляємо отриману інформацію, вважаємо точний кошторис і відправляємо її клієнтові. Потім складаємо і підписуємо договір, після чого починаємо роботу над проектом.

Наші переваги

Понад десять років досвіду на ринку, співпраця з професійними ландшафтними дизайнерами і гарантія результату - основні переваги студії "СЛД Зелений Шлях". Якщо клієнт довіряє нам свою ділянку, ми викладаємось на 100%. Це підтверджують численні відгуки задоволених замовників більш ніж з двохсот об'єктів, на яких ми працювали.
 
 
Ще одна важлива перевага - послуги під ключ. Забудьте про пошук кількох підрядників, організацію робіт з доставки / розвантаження і т. Д. Ми всі беремо на себе. Після закінчення робіт ви отримуєте красивий і доглянутий ділянку. Гарантія на всі види ландшафтних робіт від Зелений Шлях - один рік.

×
Замовити дзвінок
×
Купити в один клік