Переваги
ЛАНДШАФТНИЙ ДИЗАЙН

Концепція дизайну

Планування ділянки

Автополив

Освітлення

Влаштування газону

Посадка рослин

Коротко про Компанію

Ландшафтна студія Зелений Шлях в Києві пропонує повний спектр послуг і робіт, починаючи від планування території до створення штучних водойм та водоспадів. Повний спектр послуг включає в себе наступні позиції:

Проектування (дендроплан, генеральний план, автополив, 2D і 3D-візуалізація, посадкове креслення); Система автоматичного поливу; Посівні газони; Рулонні газони; Благоустрій та озеленення; Декоративні водоспади та водойми; Догляд за рослинами, топіарне стрижка, поставка і посадка рослин; Альпінарії, кам'янисті гірки, японські сади, рокарії; Ландшафтне освітлення та інші види робіт.

Вартість реалізації проектів залежить від обсягу та складності робіт. На кожній дільниці ці критерії різні, тому ми не можемо назвати орієнтовні ціни без інформації про вашому об'єкті.

Детальніше

Наші Роботи
Відгуки
Написати відгук

Компанія Зелений Шлях надає повний спектр послуг з ландшафтного дизайну в Києві. Ми проводимо проектування і роботи різного ступеня складності: від створення фітостен до будівництва штучних водойм. Наші переваги - великий досвід в ландшафтному дизайні, більше 100 успішно реалізованих проектів, співпраця з кращими фахівцями України.

Наші ландшафтні дизайнери мають досвід роботи практично над усіма можливими проектами, які зустрічаються в професії - від формування топіарних форм до створення альпійських гірок. Тому ми готові втілити будь-які ваші фантазії в реальність.

Щоб замовити наші послуги, достатньо залишити заявку. Після цього один з наших менеджерів зв'яжеться з вами. Ви розкажете, що і де необхідно зробити. Потім ми зустрінемося з вами на об'єкті, затвердимо кошторис і підпишемо договір.

Як ми працюємо


Ми даємо завдання проектного відділу. Через 5-7 днів готуємо концептуальне рішення і погоджуємо його з вами. Потім стверджуємо і підписуємо генеральний план.

Після цього створюється робоча документація, яка буде використовуватися для роботи над об'єктом (асортиментна відомість, дендрологічний план, мощення, посадкове креслення, автополив). Цей процес займає до 20 днів.

Після створення робочої документації наші фахівці виїжджають на об'єкт і починають працювати. Терміни залежать від обсягу і складності. Потім ми здаємо об'єкт, підписуємо акти виконаних робіт і даємо гарантію на свою роботу на один рік.

Які послуги надаємо


Основний напрямок роботи - ландшафтний дизайн дачі, саду або ділянки, а також проектування будь-якої складності. Ми надаємо наступний перелік послуг:

- Озеленення

- Автополив

- Укладання газону

- Скандинавський газон

- Фітостени

- Будівництво басейнів

- Поставка рослин, дерев

- Ландшафтне освітлення

- Дренажні системи

- топіарне стрижка

- Озеленення даху та інші види робіт

Якщо будь-якого виду робіт немає в цьому списку, це не означає, що ми це не вміємо. Зв'яжіться з нами по телефону, щоб уточнити і дізнатися більш детальну інформацію.

×
Замовити дзвінок
×
Купити в один клік